JõuluOTT ehk Rapla jõuluturg 2023 toimub 15-16. detsembril koos linna jõulumaaga Rapla keskväljakul. Muinasjutulise nädalavahetuse kava saad lugeda meie valla kodulehelt, SIIT.

Turgu korraldame juba neljandat korda ning eelnevatel aastatel on see nii kauplejate kui klientide jaoks olnud üks rõõmus ja ilus nädalavahetus! Tõsi, nii mõnegi kaupleja jaoks ka vähe unevaene - kaupa on kahe turupäeva vahel tulnud juurde teha :)

Reedel on turg ja jõulumaa avatud kell 16-20, laupäeval kell 11-16.

KAUPLEJALE
Nagu meie iganädalastele turgudele, on ka jõuluturule kauplema oodatud kodumaised toidutootjad ja käsitöömeistrid. Jõuluturg on OTT põhimõttel - ikka otse tootjalt tarbijale! Jõuluturu kauplejapiletid on ühe päeva kaupa müügil meie e-poes. Kauplejapileti maksumus on kuni 1. detsembrini 20€/päev kuni 3-meetrise leti kohta, alates 1. detsembrist 30€/päev kuni 3-meetrise leti kohta. Suurema kauplemispinna jaoks saad osta vastava arvu pileteid (3-6m, 6-9m jne).

Koha turul tagab pileti ostmine. Osalemiseks eraldi registreerima ei pea, piletiost toimibki registreerimisena.

 REEDESE jõuluturu pileti saad osta, kui vajutad SIIA.
LAUPÄEVASE jõuluturu pileti saad osta, kui vajutad SIIA.

Kauplemine toimub õues, vabas õhus. Laud, telk, leti valgustus ning vajadusel soojapuhurid või -kiirgurid peavad kauplejal endal kaasas olema.

E-poes ostu sooritades lisa palun tellimuse kommentaaridesse info selle kohta, kas soovid turul kasutada voolu ning kas tava- või tööstusvoolu - nii teame sind paigutada. NB! Pikendusjuhe kaasa!

Kui pärast piletiostu selgub, et sa ei saa jõuluturul siiski osaleda, siis piletiraha ei kuulu tagastamisele.