Ma olen südamest tänulik, et on olemas Raplas selline võimalus hooviOTTi näol koos käia, ennast nähtavaks teha, klientidele ligemale tulla ja oma kaupa pakkuda, et tekiks usaldus pakkuja suhtes, mis on otseses seoses käibega. Samas on hooviOTTil väga töökas tiim taga, kes samuti meid (müüjaid) promob. See annab nii palju positiivset energiat juurde. Ka kliendid on õnnelikud, et saavad värsket ja naturaalset kaupa. Kauplema tulemine oli imelihtne, sest suhtumine on Anni ja Janeli poolt nii sõbralik, et kaovad kõik hirmud. Aitäh, et sellega tegelete ja kogu Rapla rahvale abiks olete.

AIME UUSTALU
meeallika.ee


Rapla hooviOTT on täielik fenomen teiste taluturgude seas. Eks iga üritus ole oma korraldaja nägu ja see, mida teevad Anni ja Janeli, on kahtlemata tänuväärne kingitus kogu Raplakandi rahvale. Nad ei ole näpuga järge ajades kinni etteantud kontseptsioonis, vaid näevad võimalusi, et kogukond kord nädalas kokku tuua, turukultuuri jälle au sisse tõsta, läbi selle ümbruskonna talunikke ning väiketootjaid aidata ja inimestes rahulolu luua hoopis laiemalt. Nad loovad lisaväärtusi. Olgu siis selleks turul kõlav muusika ja vahvad esinejad meeleolu loomiseks. Pidupäeva OTTid ja eriüritused! On tore olla osake sellest vahvast kogukonnast!

MART RÄTSEP
kalamata.ee

Meie käime HooviOTTil lausa Pärnust. Alguse sai meie soe sõprus Raplaga tänu Annile, kes meiega ühendust võttis ja sõbralikult kaema kutsus. Vahel ongi ettevõtjal vaja väikest märkamist ning nõksu, et julgus kokku võtta ja oma kaup ka teistele maitsmiseks välja tuua. Väikene kureerimine tuleb igale turule kasuks ja seda on Raplas tunda. Rapla rahvas võib kindel olla, et nende poolt armsaks saanud tooted ei kao ja korraldajad näevad vaeva, et oleks ka midagi uut ja põnevat avastamiseks. Korraldajad on loonud äärmiselt väärtusliku kogukonna püsiklientidest. Nii on Rapla meie jaoks üks toimivamaid kauplejate-ostjate suhtarvuga OTT-e, millel osalenud oleme.

KATI RUUBEL
facebook.com/kati.gelato
Jagan oma kolme aasta pikkust kauplejana hooviOTTil osalemise kogemust. Minu jaoks on algusest saadik väga mõnus seal käia, juba kodune tunne kõikide kauplejate ja ka tüdrukute - korraldajate Anni ja Janeliga, kõik on alati hästi organiseeritud, reklaamid on nutikalt väljamõeldud, koduleht on lihtsa lahendusega, kus kaupleja saab seal oma koha registreerimisega kergelt hakkama. Põnevust pakuvad ka järjest väljamõeldud uued lahendused, kuidas veel paremini ja rohkem ostjaid ligi meelitada reklaamide näol ning kuidas ostjatele rohkem ja uusi tootjad tuleks kohale oma toodangut pakkuma. Oluline on ka tüdrukute pidev suhtlemine kauplejatega, võttes arvesse kõigi arvamust, kuidas veel paremini saaks. Mina olen väga tänulik Annile ja Janelile, et nad on teinud ja teevad nii suure töö ära, selleks et kõik sujuks ja tunneks ennast hästi.

RIINA TILK
facebook.com/sepajoetalu

Mina käin hooviOTT'il üldjuhul üle nädala. Klientide vahetu tagasiside on minu jaoks väga oluline. Üritan igal korral pakkuda midagi, mida ei ole igal korral ja see meeldib klientidele, kuid lisaks ootavad nad ka kindlaid tooteid, mis on saanud neile lemmikuks. Tundub, et inimesed on hooviOTT'i omaks võtnud ja kohe ootavad seda neljapäeva õhtut.

PIRJO VÄLJAOTS
facebook.com/pahklisalu